mitra - komentarze


Dziękuje Wam wszystkim, że odwiedzaliście mojego bloga, jednak z dniem dzisijeszym rezygnuję. Niedawno mówiłem o sensowności postępowania, w tym wypadku mi go brakuje. Doszłem do wniosku że jest to strata czasu. Wiem że większość z Was może się z tym niezgadzać i szanuję wasze zdanie. Życzę Wam powodzenia w dalszym życiu, osiągnięcia największych "szczytów" świata, oraz stąpania zawsze właściwą stroną życia. Moja wypowiedź jest kierowana do ogółu, ponieważ z nikim z Was nie utrzymywałem bliższych znajomości, jednak gdyby ktoś poczuł się urażony, z góry chciałbym go za to przeprosić. Ja od dziś zaczynam nowe życie ... żeganam Was wszystkich na zawsze.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.11.2004 :: 22:22 :: bmu64.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Siema. Fajowy bloguś! Wpadnij do mnie i też zostaw po sobie komcia!!! www.mycha.talk.pl Pozdróffka narka

25.11.2004 :: 21:53 :: auc168.neoplus.adsl.tpnet.pl

pk13

mysle ze nie powinienes tego robic...to co piszesz jest piekne...jest naprawde z glebi serca...blogi wlasnie takie powinny byc...mi osobiscie bardzo sie on podoba...moze uwazasz ze to dla Ciebi jest strata czasu...ale tym blogiem z pewoscia sprawiasz przyjemnosc wielu osobom... dziekuje za komentarz ktory dodales na moj blog) papa
23.11.2004 :: 13:28 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

AAAAAAAA Mitra do jasnej ciasnej nie rob cyrku !!!! Człowieku piszesz z sensem i ciekawie. Nie odbieraj mi /nam/ przyjemności czytania Twojego bloga. Przemyśl swoją decyzję jeszcze raz, albo nawet 10 razy i pisz pisz pisz
22.11.2004 :: 17:23 :: ave181.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

DLACZEGO. Twój blog był jednym z niewielu, które były naprawdę o czymś. Chociaż czasem wpadaj. Bo smutno mi będzie :)

22.11.2004 :: 08:48 :: dial-497.bielsko.dialog.net.pl

lowczynimarzen

No nie.... i co ja teraz bede sobie czytała??? tak fajniutko pisałeś.... Moze przemysl to jeszcze raz porzadnie, i moze zmieniłbys zdanie... No, nic, jak nie to nie, ale mozesz czasem wpasc na moja stronke i cosik tampokomentowac POZDROWIONKA
Talk.pl :: Wróć