mitra - komentarze


Kiedyś nadejdzie taki czas że wszyscy obudzimy się w lepszym świecie. W którym wszyscy będą szaleć ze szczęścia, płkać z radości, topić się w miłości oraz w którym czas nie będzie miał znaczenia. W świecie do którego zło nie ma dostępu, w świecie gdzie życie się nie kończy, w świecie który jest lepszym światem.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.11.2004 :: 14:42 :: dial-1486.bielsko.dialog.net.pl

lowczynimarzen

no pewnie, niech zrobia z sali gimnastycznej wielka wanne z kisielem.... ale byla by zabawa... ale ja sie chyba na to nie pisze...........
18.11.2004 :: 14:33 :: avu2.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Gdyby taki świat naprawde istniał, aż chciałoby się tam już być... Czy istnieje??? No właśnie zostaje wiara. Często określana mianem ślepej. Ale, żeby człowiek istniał musi w coś wierzyć. Czasami takie marzenia o tym, że podczas gdy nasze życie na tym świecie będzie dobiegać końca, ratuje nas, bo ciągle czekamy na coś. Cokolwiek. Coś co nie jest końcem... To naprawdę niesamowite. Zostaje nam cierpliwość i gorzki uśmiech i słodkie łzy. Nasze oczy muszą się przyzwyczaić do patrzenia na ten świat tak, jakby był on jedynie przystankiem. A potem... zobaczymy :)Troszke się rozpisałam. Zapewniam Ciebie, że są anime równie ciekawe jak DB^-^ (sama przeszłam tą serię kilka razy). Tylko polska to kraj, nie oszukujmy się pokemonów. Dopóki będą puszczać takie > anime < to ludzie uważać będą że to głupie bajeczki. Wpadaj czasem na bloga. Buziaki
18.11.2004 :: 14:05 :: dial-779.bielsko.dialog.net.pl

lowczynimarzen

Ale kiedy ten czas nastapi..... Narazie to istnieje tylko w moich snach i marzeniach... ale zawsze trzeba miec w sobie choc kropelke nadzieji na lepsze jutro... POZDROWIONKA
Talk.pl :: Wróć